"MAZOVIA - MUNDIAL - TOTEK"

"MAZOVIA – MUNDIAL – TOTEK"
Zabawa w typowanie wyników meczów piłkarskich Mistrzostw Świata w Rosji – MUNDIAL 2018.
Zasady zabawy:
Uczestnik – uczestnikiem jest każdy kto wytypuje choć jeden mecz podczas zbliżających się mistrzostw. Uczestnik podczas całej zabawy używa jednego Nicku (najlepiej imię i nazwisko), używanie kilku Nicków spowoduje przypisywanie punktów do każdego Nicku oddzielnie – prosimy o przestrzeganie tej zasady.
Typ – jest to obstawienie dokładnego bramkowego wyniku meczu z podaniem swojego Nicku (np. ROSJA – ARABIA SAUDYJSKA 2:0, Nick: Marcin Suski). Tylko poprawnie opisane typowania będą brały udział w zabawie.
Podczas zabawy na każdy mecz można podać tylko jeden typ z jednego Nicku. W przypadku dwóch lub więcej typów z jednego Nicku na jeden mecz, pod uwagę będzie brany tylko pierwszy wynik. Prosimy o przestrzeganie tej zasady aby nie było niedomówień.
Wyniki meczów typujemy poprzez komentarze lub posty do godziny rozpoczęcia danego meczu. Typy po rozpoczęciu spotkania nie będą uwzględniane.
Zabawa będzie dostępna na stronach internetowych:
http://mazoviatomaszow.futbolowo.pl; www.facebook.com/AP-UKS-Mazovia-Tomasz%C3%B3w-Mazowiecki-1…/
Zasady punktacji:
Poprawny bramkowy wynik meczu – 5 pkt.
Poprawne rozstrzygnięcie meczu – 2 pkt.
Wyniki zabawy będą w miarę możliwości na bieżąco podawane na w/w stronach.
Dla najlepszych typujących przewidziane są nagrody.

Życzymy miłej zabawy podczas typowania wyników.