Cegiełka na budowę boiska

Akademia Piłkarska UKS Mazovia Tomaszów Mazowiecki obecnie zmuszona jest do trenowania i rozgrywania swoich spotkań w roli gospodarza na różnych boiskach. Niepewna sytuacja związana z wynajmowaniem boisk (koszty?!) oraz brak zezwolenia na treningi na orlikach zmusza nas do podjęcia próby stworzenia własnej bazy treningowej.
Posiadanie własnych obiektów pozwoli nam na staranie się o dofinansowanie naszej akademii z programów centralnych, a także dałoby naszemu klubowi większą niezależność.
Klub obecnie dysponuje terenem przy ul. Podleśnej na którym mogłoby powstać boisko piłkarskie. Budowa boiska wymaga bardzo dużych nakładów finansowych. Dlatego chcielibyśmy przygotować kilka różnych form (akcji) pozyskiwania środków finansowych i materialnych, które przyczynią się do zrealizowania naszego marzenia o posiadaniu własnego boiska. Pierwszą z tego typu inicjatyw jest:
AKCJA I – „ Cegiełka na budowę boiska dla AP UKS Mazovia”

Dzięki akcji "Cegiełka na budowę boiska dla AP UKS Mazovia" klub chce zebrać fundusze na prace związane z I etapem budowy boiska. W zależności od ilości zebranych funduszy będziemy realizować kolejne etapy adaptowania przydzielonego terenu.

Cegiełki są o wartości 20, 50 lub 100 zł lub większej.
Planujemy w zamian za dofinansowanie imię i nazwisko darczyńcy lub nazwa firmy/ instytucji zostanie umieszczona na tablicy pamiątkowej na terenie boiska.

Każdy sponsor, który wpłać minimum 100 zł, będzie również otrzymywał raz w miesiącu raport z informacją o zebranych funduszach, ich wydatkowaniu i postępie prac.

Ukończenie wszystkich prac planowane jest na koniec sierpnia 2021 roku.

Pierwszy Etap: sprzątanie terenu, prace geodezyjne, niwelacja i wyrównanie terenu, ogrodzenie terenu, prace nad projektem budowy boiska – koszt ok. 35 000 zł

Za każdą cegiełkę sponsor otrzyma następujące świadczenie:

– cegiełka o wartości 20 zł – imię i nazwisko na tablicy na powierzchni 2 cm2

– cegiełka o wartości 50 zł – imię i nazwisko na tablicy na powierzchni 3 cm2

– cegiełka o wartości 100 zł – imię i nazwisko na tablicy na powierzchni 4 cm2

Aby zakupić cegiełkę na budowę boiska należy wysłać przelew na konto AP UKS Mazovia Tomaszów Mazowiecki o wartości 20, 50 lub 100 zł.

W treści przelewu prosimy o podanie:
Słowo „Sponsor” – cegiełka na budowę boiska
Imię i nazwisko/nazwy firmy, która ma się znaleźć na tablicy pamiątkowej
Adres e-mail, na który będzie przesyłana informacja o zebranych funduszach, ich wydatkowaniu i postępie prac.
KONTO BANKOWE
Akademia Piłkarska UKS Mazovia Tomaszów Mazowiecki

Nr Konta: Bank BNP PARIBAS

14 2030 0045 1110 0000 0276 6390

Jedna osoba/firma może zakupić wiele cegiełek!

Wiadomości (utwórz nową)